HDMP

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

HealthOne Usergroup

komen en deelnemen aan
de HealthOne community!

Dankzij de HealthOne Usergroup - of gebruikersgroepen –  kan u bepaalde onderwerpen van uw medisch programma ontdekken of verder uitdiepen. Specifieke onderwerpen worden op een praktische en interactieve manier benaderd. Gebruikers kunnen vragen stellen waarbij ook anderen kunnen profiteren van de antwoorden.

De antwoorden komen tot stand door een van onze deskundige Health One experts, of door de ervaring van andere gebruikers.

U kunt de verschillende data van de vergaderingen in de agenda op onze website terugvinden. 



USERGROUP IN VLAANDEREN :

. Usergroup Limburg

President: Dr. Etienne Plees
Contact: etienne@hapm.be
Locatie: Practimed - Groenstraat 27 – 3980 Tessenderlo


. Usergroup Brussel (NL)

President: Dr. Tine Dusauchoit
Contact: tine@doktersjette.be
Locatie: GC De Zandloper - Kaasmarkt 75 – 1780 Wemmel

. Usergroup Lokeren

President: Dr. Patrick Dhaenens
Contact: pjdhaenens@urolokeren.be
Locatie: AZ Lokeren – Lepelstraat 2 – 9160 Lokeren

. Usergroup West-Vlanderen

President: Dr. Nicolas Delvaux
Locatie: Prof. Dr. J. Sebrechtsstraat 1 – 8000 Brugge

. Usergroup Antwerpen

President: Dr. Bram Spinnewijn
Contact: bram.spinnewijn@telenet.be
Locatie: Praktijk Fruithof, Sint-Theresiastraat 5 - 2600 Berchem

 

. Usergroup Tienen

President : Dr. Jef Steenackers
Contact: jef.steenackers@scarlet.be
Locatie: Huisartsenwachtpost Tienen - Ghilainstraat 116 – 3300 Tienen

. Usergroup Pajottenland / Dender

President: Dr. Karel De Pever
Contact: karel.de.pever@telenet.be